Opinie uczestników

W dotychczasowych projektach prowadzonych przez nasz zespół brało udział blisko 500 rodzin, w tym ponad 100 w badaniu podłużnym, w którym badaliśmy dzieci co roku przez 3 lata. Już sam fakt, że ponad 90% rodzin pozostało z nami przez cały czas trwania badania może świadczyć o ich zadowoleniu. W 2017 roku przeprowadziliśmy również czterotygodniowy trening umiejętności poznawczych, chcąc przekonać się jak wpłynie on na umiejętność czytania i pracę mózgu. W badaniu wzięło udział ponad 50 rodzin i każda z nich pozostała z nami do końca jego trwania.

Zapytaliśmy rodziców badanych dzieci, co sądzą o dotychczasowej współpracy.

Moje dziecko jest bardzo zachęcone i zachwycone każdą formą badania w ramach tego projektu. Naprawdę nie wiem, co jeszcze można by ulepszyć!

Do współpracy najbardziej zachęca mnie miła atmosfera panująca podczas badania: zwracanie się bezpośrednio do dziecka oraz chwalenie dziecka za dobre wykonanie zadanego ćwiczenia.

Po prostu uważam, że należy brać udział w takich badaniach, bo nie ma innych możliwości zdobywania wiedzy niż prowadzenie badań naukowych!